Minu Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid.

Toote garantii ja tellimuse tagastamine

Müüa vastutab tarbijalemüügi puhul müüja asja  lepingutingimustele mittevastavuse eest, mis ilmneb kahe aasta jooksul asja  üleandmisest ostjale. Tarbijalemüügi puhul eeldatakse, et kuue kuu jooksul  asja ostjale üleandmise päevast ilmnenud lepingutingimustele mittevastavus  oli olemas asja üleandmise ajal, kui selline eeldus ei ole vastuolus asja  või puuduse olemusega.


Lisaks tarbija seadusest tulenevatele õigustele kehtib toodetele ka tootjagarantii (maaletooja).
 
Tootja ei vastuta :

a.)   Ostja poolt rikutud toote halvenemise eest.

b.) Toote mittesihipäraselt kasutamisest tingitud vigastuste/puuduste eest.

Toote nõuetele mitte vastavusest teatada e-mailile kaire@mikumanni.ee .

Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Sul õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada toode. Toote tagastamise transpordikulud jäävad Sinu kanda.
Kanname Sulle tagastatud kauba eest tasutud summa ilma transpordimaksumuseta pangakontole 7 - 14 tööpäeva jooksul, kauba tagasisaamise päevast (raha tagastatakse samale pangakontole, millelt toimus tasumine).

Avastades toote mittesobivuse nõuetele, palume Sul sellest meid teavitada viivitamatult. Kui aga Sa oled toodet kasutanud ka pärast vea ilmnemist, ei saa me Sinu pretensioone rahuldada.

 

Muud selgitused:

Kinnitame, et me ei levita Sinu konfidentsiaalseid andmeid kolmandatele osapooltele (va. transpordifirmale).
 

Lisaks Laheland OÜ koostatud ostu- ja garantiitingimustele kaitsevad mõlemaid osapooli, nii Sind- kui ostjat, kui meid- kui müüjat, Eesti Vabariigi seadused.
Sinu huve aitab kaitsta Tarbijakaitseamet.


Laheland OÜ meeskond lubab, et püüame arusaamatused oma klientidega lahendada rahumeelses meeleolus ja positiivses võtmes. Kui osapooled siiski ei leia sobivat lahendust, on mõlemal osapoolel õigus pöörduda Tarbijakaitseametisse või Tartu Maakohtusse.